Model Grubu Dağıldı mı? - PembeList
Top

Model Grubu Dağıldı mı?

Magazin - 29 Aralık, 3:57'da eklendi.


Model müzik grubunun solisti Fatma Turgut, sosyal medyadan ‘Model bitti akradaşlar’ açıklamasını yaptı. Grup üyeleri ise bu açıklamayı yalanlayarak, Fatma Turgut’un gruptan ayrıldığını duyurdu.

Model Grubu Dağıldı mı? Solist Açıkladı, Grup Üyeleri Yalanladı

Ayrılık iddiaları ile sarsılan Model grubunda yeni bir gelişme yaşandı. Grubun solisti Fatma Turgut, ‘Model bitmiştir’ dedi, grubun üyelerinden ise açıklama gecikmedi.

TEK BAŞINA SAHNE ALIYORDU

2005 yılında kurulan ve 2009 yılındaki Perili Sirk albümüyle hafızalarda yer edinen Model grubunun geçtiğimiz aylarda dağılması hakkında söylentiler çıkmıştı. Son zamanlarda akıbeti belli olmayan müzik grubunun solisti, ‘Fatma Turgut’ adıyla tek başına sahne alıyordu.

“ÖLÜM GİBİ BİR ŞEY OLDU AMA KİMSE ÖLMEDİ”

Son olarak Twitter hesabından paylaşım yapan Model grubu solisti Fatma Turgut, “Bekle deyip gittiler, ben bekledim, onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. MODEL bitti arkadaşlar” sözleriyle son noktayı koyan açıklamayı yaptı.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Hemen ardından, grubun üyelerinden cevap gecikmedi. ‘MODEL’ resmi twitter hesabında, ” MODEL dağılmadı sadece Fatma Turgut ayrıldı ne yapacağımızı bilmiyoruz bakıcaz'” açıklamasını yaptı.
Giriş Yap

Giriş Yap Kayıt Ol