Hakan Sabancı, Hadise İddiasını Yalanladı! - PembeList
Top

Hakan Sabancı, Hadise İddiasını Yalanladı!

Magazin - 26 Aralık, 12:14'da eklendi.


Hadise ve Didem Soydan ile adı aşk dedikodularına karışan Hakan Sabancı, “Kalbin boş mu dolu mu?” sorusuna “boş değil, bomboş” yanıtını vererek tartışmalara noktayı koydu.

Hakan Sabancı, Hadise ve Didem Soydan İddiasını Yalanladı

Geçtiğimiz hafta Karaköy’de birlikte eğlendiği Hadise’yi evine kendi aracıyla gönderen Hakan Sabancı, hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi.

Habertürk gazetesinden Esin Övet’e konuşan Sabancı, hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanlarken “Hakan kalbinde kim var, hangisi var, kalbin boş mu dolu mu?” sorusuna “boş değil, bomboş” yanıtını verdi.

Habertürk Gazetesi’nden Esit Övet’in, “Kalbim boş değil bomboş” başlıklı yazısı şöyle:

“Bu senenin en çok konuşulan isimlerinden biri de Hakan Sabancı, malum. Geçen hafta Hadise’yle yakalandı. Didem Soydan’la adı anıldı. Hatta ben de ‘Didem mi Hadise mi?’ diye yazdım. Çünkü geçen 10 gün içinde ikisiyle de görüşüyordu.

“BOŞ DEĞİL, BOMBOŞ”

Cumartesi gecesi cihangir Hazine’de karşılaştık Hakan’la. Lafı hiç dolandırmadan ‘Hakan kalbinde kim var, hangisi var, kalbin boş mu dolu mu?’ diye sordum. O da direkt ‘Boş değil bomboş’ dedi.

“KADINLAR HAKAN’I YALNIZ BIRAKMIYOR”

Hakan’ın kalbi şu ara aşk anlamında boş olabilir ama etrafında sürekli kadınlar var. Çünkü kadınlar Hakan’ı yalnız bırakmak istemiyor. O gece de biri bir kolundan, diğeri bir kolundan çekiştiriyordu.

“HADİSE VE DİDEM…”

Şimdi Hakan ‘Boş’ diyerek etrafındaki tüm kadınlara yalnız, özgür, öylece takılmak istediği mesajını veriyor ama duyduğum kadarıyla Hadise ve Didem Soydan, Hakan’ın kalbini boş bırakmak istemiyor. Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.”

haberler.com
Giriş Yap

Giriş Yap Kayıt Ol