Göbek Eritme Metotları - PembeList
Top

Göbek Eritme Metotları

Diyet - 7 Nisan, 11:25'da eklendi.


Hepimiz vücudumuzdaki inatçı yağlardan şikayetçiyiz ve kurtulmak isteriz. Bunlar için çeşitli yöntemler dener dururuz. Günlük hayatta yaşantınızda ufak değişimler yaptığınız zaman kilo vermenin ve göbeğinizden kurtulmanın mümkünlüğünü göreceksiniz.

Bu değişimlere yardımcı olarak ise bazı kürler bizlere eritici destek sağlayacaktır. Şunu unutmayalım ki ne yaparsak yapalım + bir değişim uygulamadığımız zaman örn; su içmeyen birinin su içmeyi arttırması, hiç yürümeyen kişinin sabah akşam elinden geldiğince yürümesi gibi.  Kendinize şans verin!!!

Yağ yakıcı besinleri yemek listenize ekleyin.

Yumurta, ıspanak, salatalık, yoğurt, kefir, kırmızı et, balık, limon gibi besinlerin yağ yakıcı özelliklerinden yararlanın. Göbek ve bel çevresindeki inatçı yağları eritmenin en iyi yolu, beslenmenizde bu yiyecekleri sık sık tüketmenizdir.

Göbek eritmek için detoks suyu tüketin!

Nane, salatalık, limon silahşörleri ile harika detoks suyu hazırlayabilirsiniz. Detoks suyunu geceden hazırlıyoruz, sabaha kadar buzdolabında bekleteceğiz. Bir litre suyun içerisine dilimlenmiş birer adet salatalık ve limon, iyice yıkanmış bir avuç taze nane ekleyip karıştırın. Ertesi gün, detoks suyunuzu bardak bardak içip bitirin. Fakat mutlaka taze nane kullanmalı, detoks suyunu her gün yeni malzemelerle hazırlamalısınız.

Hepimizin bildiği ve merak ettiği göbek eriten yoğurt kürünü yapın!

Yağ yakıcı yiyecekler bölümünde açıkladığımızı gibi yoğurt, zencefil, zerdeçal ve tarçın göbek eritmede en etkili besinlerdir. Bu malzemelerle hazırlanıp haftada 2 gün kullanılan ve çok iyi sonuç veren yoğurt kürünün tarifini sunuyoruz. Günde yaklaşık yarım kilo vermeyi sağlayan bu doğal mucize sayesinde hem göbeğiniz eriyecek hem kilo vereceksiniz.

Bir kase tam yağlı yoğurdun içerisine hepsinden birer çay kaşığı olmak üzere tarçın, zencefil ve zerdeçal ekleyip karıştırın. Uyumadan 2-3 saat önce yoğurt kürünü yiyin ve üzerine bir litre su için. Malzemeleri aktardan alabilirsiniz, hepsi toz baharat olmalıdır. Haftada 2 kereden fazla yapmamalısınız.

Her gün 45 dk yürümeye çalışın. Bitki çaylarını daha çok sevin ve tüketin. Bitkilerden yararlanmayı unutmayın!

 

Kaynak: Mahmure.HurriyetGiriş Yap

Giriş Yap Kayıt Ol