Efsane Model Podyuma Veda Etti! - PembeList
Top

Efsane Model Podyuma Veda Etti!

Magazin - 29 Nisan, 1:24'da eklendi.


Dünyanın en çok kazanan süpermodeli, 34 yaşındaki Gisele Bündchen 20 yıllık podyum yolculuğuna noktayı koydu. “Vücudum mankenliği bırakmamı istiyor” diyen süpermodel sadece geçen sene 47 milyon dolar kazanmıştı.

Dünyanın süpermodeli, Claudia Schiffer ve Naomi Campell’dan sonraki tek gerçek süpermodel olarak kabul edilen Gisele Bündchen podyumlara veda etti. 34 yaşındaki süpermodel kararını Instagram hesabına bıraktığı notla duyurdu ve önceki gece Sao Paulo’da yer aldığı defilenin son işi olduğunu söyledi.

Gisele Bundchen

14 yaşından beri modellik yapan Bündchen “14 yaşımda bu yolculuğa başlama fırsatına sahip olduğum için minnettarım. Bugün, sektördeki yirmi yıl geçirdikten sonra kendi isteğimle son defileme çıkıyor olmak ve hâlâ modanın başka alanlarında çalışıyor olmak bir ayrıcalık” diye yazdı. Bündchen’in son defilesi Colcci’nin 2016 yaz koleksiyonunun tanıtıldığı şov oldu. Folha de Sao Paulo gazetesine konuşan süpermodel podyuma veda etme nedenlerini anlatırken “Vücudum mankenliği bırakmamı istiyor” ifadesini kullandı.

201504161608_GIS2

Forbes dergisinin en çok kazanan modeller listesinde tekrar tekrar üst sıralara yerleşen Bündchen’in sadece geçen seneki geliri 47 milyon dolardı. Bu, 128 bin dolarlık bir günlük gelir demek.

201504161609_GIS3

Kariyeri boyunca Versace’den Victoria’s Secret’a hemen hemen tüm önemli defilelerde boy gösteren ve sayısız dergiye kapak olan Brezilyalı model ABD Ulusal Futbol Ligi NFL oyuncusu Tom Brady ile evli ve iki çocuk annesi.
Giriş Yap

Giriş Yap Kayıt Ol