Altın Küre Ödülleri Partisinde Göz Kamaştırdılar! - PembeList
Top

Altın Küre Ödülleri Partisinde Göz Kamaştırdılar!

Magazin - 10 Ocak, 2:06'da eklendi.


Ünlü televizyon yıldızı Kylie Jenner ve kardeşi model Kendall Jenner, Altın Küre ödül töreni sonrası düzenlenen partiye katıldıkları elbiseyle göz kamaştırdı.

Kylie ve Kendall Jenner, Altın Küre Ödülleri Partisinde Göz Kamaştırdı

Televizyon yıldızı Kylie Jenner, Altın Küre ödül töreni sonrasında NBC Universal’in düzenlediği partiye kardeşi Kendall Jenner ile birlikte katıldı.

VÜCUT HATLARINI CÖMERTÇE SERGİLEDİLER

19 yaşındaki yıldız oyuncu, Los Angeles’ta düzenlenen partide giydiği gümüş elbise ile davetlilerin ve magazin muhabirlerinin ilgi odağı oldu. Kylie pullarla süslü, derin yırtmaçlı elbisesiyle göz kamaştırıcı vücut hatlarını cömertçe sergiledi. The Keeping Up With The Kardashians şovunun yıldızı derin yırtmacıyla magazin muhabirlerine bolca bacak pozu verdi.

İKİ KIZ KARDEŞ BACAKLARINI CÖMERTÇE SERGİLEDİ

Partiye katılan diğer kardeş Kendall Jenner da giydiği elbiseyle bakışları üzerine topladı. Kendall askısız, turuncu dökümlü elbisesiyle tıpkı kardeşi Kylie gibi uzun bacaklarını cömertçe sergiledi. Kylie ve Kendall kardeşler giydikleri alımlı elbiselerle partiye katılan davetliler arasında, kırmızı halıda en iyi giyinen ünlüler arasında yer aldı ve bolca poz verdi.

İşte ödül töreninden kareler;

Giriş Yap

Giriş Yap Kayıt Ol